Akcesoria i dekoracje wnętrzarskie do Twojego domu i mieszkania. W dobrym stylu.

Zapoznaj się z nowymi produktami w Art Strefa

Mapa użytkownika » Kontakt z nami »

Jeśli lampa chmurka, to tylko od Ferm Living. Na pewno wiesz, dlaczego?

Przeczytaj, dlaczego akurat lampa chmurka marki Ferm Living powinna trafić do pokoju Twojego dziecka

Publikacja przy współpracy z Magią Północy

Lampa chmurka to doskonały prezent, który możesz podarować swojemu dziecku. Nie tylko na urodziny. Bez okazji też.

 

Wypełnij pokój dziecka słońcem.

Miętowa lampa chmurka dla dziecka »

Zobacz akcesoria skandynawskie

Magia Północy

Pełna oferta sklepu Magia Północy

Zobacz więcej »

Lampa chmurka. Postaw na nietypowe, urocze oświetlenie

Aby zaoferować Wam szeroką ofertę skierowaną do uczniów i studentów, poszerzyliśmy naszą ofertę o wyjątkowe plecaki polskiego producenta Pariso! Znajdziesz u nas takie produkty Pariso, jak: kosmetyczki damskie i męskie, plecaki z eko skóry, plecaki worki, plecaki vintage, nerki i saszetki, torby lotnicze, podróżnicze i sportowe oraz szeroką ofertę akcesoriów, takich, jak piórniki oraz portfele damskie i męskie.  

Lampa chmurka od wielu miesięcy plasuje się na szczycie popularności, jeśli chodzi o oświetlenie do pokojów maluchów. Wszystko za sprawą niezbyt intensywnego światła i pięknego wyglądu.

Tak, pierwszy punkt, który należy poruszyć w kwestii lampki chmurki to rodzaj światła, który daje. Lampa chmurka oświetla pokój za pomocą delikatnego, rozproszonego światła, niemęczącego wzroku dziecka, a zapewniającego odpowiednią widoczność. Powinieneś mieć jednak świadomość, że to, czy wybrać lampkę chmurkę czy oświetlenie tradycyjne zależy przede wszystkim od tego, jaką ilość światła potrzebuje Twoje dziecko – mniejsze mniej, a starsze więcej, głównie ze względu na rodzaj wykonywanych czynności.

Lampa chmurka dla malucha, nie dorastającego dziecka

Wygląd lampy chmurki sprawdza się przede wszystkim w bajkowym pokoju malucha, nie sypialni dziecka, które przestało już dawno temu myśleć o zabawkach. Warto mieć to na uwadze, bo rodzice bardzo często podejmują się zakupu lampki chmurki ze względu na jej urok, który urzeka od pierwszego spojrzenia, niekoniecznie biorąc pod uwagę jej praktyczność i dopasowanie do gustu dziecka, które przecież w tym wypadku jest najważniejsze. Przechodząc jednak do samej budowy lampy chmurki i jej wyglądu, niezaprzeczalnie jest jednym z najbardziej innowacyjnych i uroczych sposobów na oświetlenie pomieszczenia. Sposób w jaki doprowadzany jest prąd do przedmiotu zapobiega jakimkolwiek zwarciom, a montaż lampy chmurki jest na tyle łatwy, że nie sprawia problemu żadnemu z rodziców.

 

Dołącz do zespołu Art Strefa. Pracuj z najlepszymi dekoratorami wnętrz w Polsce

Napisz do nas »