Art Strefa

Akcesoria i dekoracje wnętrzarskie do Twojego domu i mieszkania. W dobrym stylu.

Zapoznaj się z nowymi produktami w Art Strefa

Mapa użytkownika »

 

Kontakt z nami »

Kosz druciany do pokoju, kuchni lub łazienki. Który z wybrać?

Obejrzyj najnowsze zestawienie koszy drucianych Magia Północy

Sprawdź, w jakim koszu drucianym będzie do Twarzy Twojemu mieszkaniu. W kilku prostych krokach

Kosze druciane Ferm Living są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika skandynawskiego minimalizmu. Bo są estetycznie wykonane, funkcjonalne i piękne w formie.

 

Ferm Living kosz druciany »                                                      Jeśli kosz druciany, to tylko Ferm Living.

 

Zobacz akcesoria skandynawskie

Magia Północy

Pełna oferta sklepu Magia Północy

Zobacz więcej »

 
 

Kosz druciany do każdego pomieszczenia. Nie istnieje większa uniwersalność

To, jakie dodatki do salonu i łazienki, a nawet pokoju dziennego wybierzesz zależy przede wszystkim od praktyczności produktu. To w funkcjonalności dopieszczonej należytą estetyką rozkochują się klienci większości sklepów. Wiemy o tym doskonale.

Szukasz kosza na drobne śmieci do salonu i tego, który sprawdzi się również w łazience? Mamy specjalnie dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Oto kosz druciany, który dzięki swojej trwałej budowie i nienagannemu wyglądowi zwojował wnętrze niejednego domu. Co więcej, możesz postawić go również: pod stołem w pokoju dziennym, obok biurka w swoim biurze, a nawet w kuchni, w której ilość wyrzucanych śmieci zawsze bije rekordy.

Pojemny i solidnie wykonany kosz druciany

Większość sklepów sprzedaje kosz druciany bez pokrywy. Zwróć na to uwagę, bo tylko kosz druciany skompletowany z pokrywą o odpowiedniej strukturze i jakości tworzy zestaw idealny. W innym wypadku podarujesz swoim wnętrzom coś dobrego, ale nie pięknego, a my – aranżacyjni wariaci przecież nie przyjmujemy żadnych kompromisów, nie? Kosz druciany znajdziesz również w kilku wersjach kolorystycznych. Warto dopasować go do reszty mebli i dodatków znajdujących się w danym pomieszczeniu. Kosz jak kosz, nie powinien aż nadto się wyróżniać, choć obawiamy się, że ze względu na kunszt wykonania i estetyczną wyjątkowość i tak wpadnie w oko każdemu, kto odwiedzi Twój dom. Serio.

Zainwestuj w kosz druciany, jeśli zależy Ci na aranżacyjnym i funkcjonalnym sukcesie.

 
 

Dołącz do zespołu Art Strefa. Pracuj z najlepszymi dekoratorami wnętrz w Polsce             Napisz do nas »

 

Art Strefa

 

Kopiowanie treści w jakiejkolwiek formie surowo wzbronione Copyright © 2017

Redaktor naczelny Magdalena Urbańczyk

Kontakt z redakcją » Mapa serwisu » Strona główna »